مدافع حرم سردار شهید حاج علی محمد قربانی

با سلام و صلوات بر محمّد و آل محمّد(ص) و آرزوی سلامتی و ظهور آقا امام زمان(عج) و سلامتی رهبر عزیزم امام خامنه ای(حفظه الله) و شهدای عزیز که ما از قافله آنها جامانده بودیم و از اینکه به لطف خداوند متعال توانستم راه دوستان عزیز و شهیدم را ادامه دهم خیلی خوشحال هستم و اشک شوق می ریزم...
خدا را سپاسگزارم که این سعادت نصیب من شد تا دوباره در جبهه های نبرد حق علیه باطل شرکت داشته باشم و به آرزوی خود رسیدم،واقعاَ با تمام وجود دوست داشتم به فرمان رهبر عزیز جهت دفاع از دین و اسلام عزیز در جبهه های نبرد حاضر شوم.
از اینکه خداوند متعال ما را به این راه ارزشی و دفاع از حرم حضرت زینب(س) هدایت نمود خدا را بسیار شاکر و سپاسگزارم...
از همسر متدین، متعهد، ایثارگر و مهربان خودم بسیار سپاسگزارم که در این راه نه تنها مخالفتی نداشت بلکه مرا هم خیلی تشویق نمود تا بدون هیچ نگرانی از خانواده جدا شوم و در مسیر حق دوباره سلاح به دست بگیرم، از او که همیشه مشوق من در راه خوبی ها بود خیلی خیلی ممنونم و دعا می کنم همیشه سلامت باشید.
همسر عزیزم من هر چه خوبی در خودم و زندگی ام دارم اول خدا و بعد هم حمایت های جنابعالی بوده است.[ادامه وصیت شهید]

از فرزندان عزیزم بسیار راضی هستم و امیدوارم همیشه در پناه ائمه اطهار و خداوند متعال و زیر پرچم ولایت فقیه موفق،سلامت و سربلند باشید.همیشه در راه ولایت فقیه باشید،تنها راه نجات جامعه به امر ولایت بودن است و لا غیر...
فرزندان من بدانید که سلامتی،عاقبت بخیری،موفقیت،معنویت،خوشبختی،و کمال شما با اطاعت پذیری محض از ولایت فقیه و دور نشدن از مسجد و بسیج و دوری از گناه می باشد که امیدوارم همه آنها را به خوبی رعایت کنید... دوست دارم بچه های من بسیجی با بصیرت و ولایت مدار باشند و افرادی باشند همیشه آماده به فرمان رهبر عزیزمان و فقط زیر بیرق ولایت باشند و لاغیر...

از اینکه بی پدر شدید نگران و ناراحت نباشید افتخار کنید که پدر شما همیشه در خط ولایت بوده و سربازی او را کرده است و هرگز به خاطر نامهربانی های دنیا دست از دینم و ولایتم و گذشته ارزشی خود نکشیدم و دوست دارم شما هم همینطور باشید و فقط به فرمان ولایت عمل کنید.
از خاطرات خوب ما با فرزندانتان حرف بزنید و در مجالس خودتان مرا هم یاد کنید.آرزو داشتم بچه های شما را ببینم که نشد ولی راضی ام به رضای خدا و همیشه خدا را شکرگزار بوده ام که همسر و فرزندان خوبی به من عطا نموده است.
از مادر ،برادر و خواهرانم ضمن حلالیت گرفتن می خواهم که ان شاءالله همیشه در مسیر انقلاب،نظام و ولایت فقیه باشند.
از خانواده ام می خواهم که از تمام اهل فامیل،همکاران،دوستان و آشنایان،بستگان و همه کسانی که با آنها به نوعی ارتباط همکاری داشته ام برایم طلب حلالیت نمایید.اگر حقی به گردنم دارند سریعاَ ادا کنند.
ان شالله حضرت زینب(س) حافظ و نگهدار شما باشد و با یاد او صبر او را داشته باشید.
...نمی دانم بعضی با جمع آوری مال نامشروع به کجا می خواهند برسند،ما چقدر از تاریخ عبرت گرفتیم و در حال حاضر اجرا کردیم،متاسفانه در حال حاضر صداقت و راستگویی در بعضی افراد کم رنگ شده است که افت بسیار بدی در جامعه شده است،به خود بیاییم و با گفتار و  عمل درست هرچه سریعتر این افت پلید را از بین ببریم.
به خدا به پست و مقامی هم برسیم اگر صداقت نداشته باشیم نمی توانیم از این فرصت خدادادی برای خدمت به مردم به خوبی استفاده ببریم.
مردم خوب و سالم کم نیستند و مسائل جامعه را هم به خوبی می دانند و می فهمند و بهترین تصمیم را در موقع خود می گیرند. می بینیم که هر وقت آقا اذن می دهد چه عکس العملی از خود به زیبایی نمایش می دهند.
من که به این ایمان دارم و رسیده ام که تنها راه نجات جامعه و عاقبت بخیر شدن فقط و فقط گوش به فرمان آقا بودن است و لاغیر...
لبیک یا حسین
پاییز و زمستان 1394-حلب سوریه
مطالب مرتبط :
:: گزارش تصویری از تشییع شهید مدافع حرم سردار حاج علی محمد قربانی(اندیمشک-بنوارناظر-اهواز)
:: گزارش تصویری از استقبال و وداع با سردار شهید حاج علی محمد قربانی
:: چهارمین شهید مدافع حرم اندیمشک سردار حاج علی محمد قربانی


برچسب ها :
وصیت نامه شهید مدافع حرم سردار حاج علی محمد قربانی ,  وصیت نامه شهید قربانی ,  شهید مدافع حرم سردار حاج علی قربانی ,  وصیت نامه شهید مدافع حرم سردار حاج علی قربانی ,  چهارمین شهید مدافع حرم اندیمشک سردار حاج علی محمد قربانی ,  وصیت نامه چهارمین شهید مدافع حرم اندیمشک سردار حاج علی محمد قربانی ,  وصیت نامه شهید حاج علی قربانی , 

نوشته شده در شنبه 15 خرداد 1395 ساعت 08:52 ق.ظ | آخرین ویرایش در پنجشنبه 17 تیر 1395 ساعت 02:03 ب.ظ